Німецькі партнери запрошують сумських підприємців до співпраці – ЛИПОВА ДОЛИНА СЬОГОДНІ

Німецькі партнери запрошують сумських підприємців до співпраці

З 14 по 16 листопада на Сумщині проходили Дні проекту GIZ (товариство з міжнародного співробітництва), повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Сумську ОДА

Під час зустрічі з представниками проекту та бізнес-колами області очільник Сумщини Микола КЛОЧКО відзначив позитивний ефект проекту для особистісного розвитку та розширення економічних відносин між двома країнами.

«Ми звикли, що більшість проектів, які існують, мають невеликий термін реалізації – 3-4 роки. Проте ця програма ефективно працює і розширюється упродовж 15 років. Зростає зацікавленість і сумських підприємців, зокрема молоді, у підвищенні кваліфікації та налагодженні економічних зв’язків», – підкреслив керманич регіону.

За його словами, програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, яка передбачає стажування менеджерів за кордоном, реалізується на Сумщині з 2001 року. За цей час у рамках проекту «Fit for Partnership with Germany» 54 представники сумського бізнесу мали нагоду ознайомитися із передовим досвідом в Німеччині, у тому числі з початку цього року стажування пройшли 10 підприємців.

За словами керівника проектного офісу німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні Світлани СТЕПАЩЕНКО, зважаючи на багаторічний досвід та позитивні результати, програму продовжено до 2019 року.

«Це свідчить, що німецька сторона зацікавлена у розвитку партнерських відносин. Тим більше, програма розрахована не лише на розвиток компетенцій, а, перш за все, на пошук контактів заради економічного ефекту. Саме представники бізнесу є цільовою групою, з якою ми співпрацюємо задля розвитку обох сторін», – наголосила вона.

Упродовж Днів GIZ в області проходять зустрічі експертів європейських програм підтримки українського бізнесу та представників підприємницької спільноти Сумщини. 16 листопада, зокрема, відбувся конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині у 2017 році.

В рамках зустрічі Світлана Степащенко та президент Сумської ТПП Костянтин МАКАРЕНКО підписали спільну Заяву про співробітництво між проектом «Програма Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів – FitforPartnershipwithGermany» з Україною і Партнерською платформою Сумської області. Сторони домовилися в межах своїх можливостей узяти на себе необхідні завдання, спрямовані на виконання узгодженого Плану заходів. Обсяг заходів і чисельність учасників, які відбирлися для Програми, визначаються відповідно до замовлення Федерального міністерства економіки та енергетики, виданого Товариству GIZ, та обсягу коштів, виділених для цього.

Окрім того, свої проекти для бажаючих презентували також SES (Senior Experten Service – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу), PUM (досвідчені експерти із Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців у Голландії, яка консультує українські компанії, виступає організатором змін у культурі підприємницької діяльності та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку – ЄБРР (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу). Всі ці презентації  були відкриті для представників засобів масової інформації.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*