На Сумщині поліція викрила незаконне полювання на звірів – ЛИПОВА ДОЛИНА СЬОГОДНІ

На Сумщині поліція викрила незаконне полювання на звірів

У Сумському районі 25-річний молодик, не маючи відповідних дозволів ані на відстріл дичини, ані на зберігання зброї, вполював двох кабанців та молоденького оленя. На думку єгерів, що викликали поліцейських, він спочатку прикормив тварин, а потім, коли ті звикли «столуватися» коло його господи, просто їх пристрелив, повідомляє сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Сумській області

До поліції про виявлений факт незаконного полювання сповістили працівники ТОВ спеціалізованого мисливського господарства «Лебідь».

Під час обходу території Низівського лісництва єгеря знайшли закривавлений слід молодого оленя, і, пройшов по ньому кількасот метрів, натрапили на місцину, де тварина, скоріш за все, померла від великої крововтрати. Оглянувши сліди, працівники лісгоспу дійшли висновку, що тушу молодого оленя звідси забрали, повантаживши її, скоріш за все, на господарчу клейонку.

Аби зафіксувати факт незаконного полювання та притягти браконьєра до відповідальності, єгеря й зателефонували до поліції.

На місце виклику виїхала слідчо-оперативна група Сумського районного відділу поліції та дільничний. Разом з мисливствознавцями правоохоронці слідами дійшли до господи, в якому мешкав місцевий 25-річнй молодик з сім‘єю. Саме в його будинку й були знайдені шкура, м‘ясо та інші рештки цієї тварини, а також шкури ще двох диких кабанців.

За словами єгеря спеціалізованого мисливського господарства Володимира Бондаренка, шкода, завдана лісгоспу, обчислюється в кілька десятків тисяч гривен: «Відповідно нині діючим нормам, кожен кабанець оцінюється в десять тисяч гривен, і олень – у п‘ятнадцять. Крім того, чоловік використав м‘ясо тварин, а тому повинен буде сплатити його вартість відповідно ринковим цінам, а це понад 60 гривен за кілограм кабанятини та близько 80 гривен за кілограм оленини».

Як стверджує опитаний правоохоронцями браконьєр, стріляв він у оленя, що занадто близько підійшов до його господи, з кватирки свого будинку. Проте ані єгері, ані поліція у таку версію не вірять, і вважають, що стріляв чоловік, скоріш за все, з якого-небудь горища.

За словами дільничного інспектора поліції, котрий разом з єгерями оглянув місце вчинення правопорушення, молодий чоловік не лише полював, не маючи на це відповідної ліцензії, а й користувався «нелегальною» рушницею, тобто незареєстрованою у відповідному порядку зброєю. «Стосовно зловмисника наразі відкрите кримінальне провадження за ознаками статті 248 КК України (незаконне полювання), – коментує інспектор Сумського районного відділу поліції Олександр Лахін. – Рушниця та рештки диких тварин у чоловіка вилучені».

Нині в рамках слідчих дій уточнюються обставини вчинення правопорушення та з‘ясовується остаточний розмір завданих збитків.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*